MILORD


NATURALNIE NAJLEPSZE

Nasze przysmaki w znakomitej większości produkujemy z mięsa pochodzenia polskiego. Z uwagi na bardzo wysoką zawartość białka, przysmaki znajdują również zastosowanie jako karma uzupełniająca. Mięso poddajemy suszeniu ciepłym powietrzem, a zastosowany odpowiedni proces, pozwala na zachowanie wszystkich wartości odżywczych.

Zobacz produkty

NATUREA


DLA NAS LICZY SIĘ TYLKO NAJWYŻSZA JAKOŚĆ.

Naszym głównym celem jest rozwój i tworzenie wysokich, światowych standardów w diecie zwierząt domowych. Karma Naturea zawiera przede wszystkim świeże składniki najwyższej jakości, pozyskane z wyselekcjonowanych hodowli i upraw.

Zobacz produkty

NATURE


DIETA PROSTO Z NATURY – NAJLEPSZA DLA PSÓW

Recepturę karmy Nature skomponowaliśmy tak, by w pełni odpowiadała potrzebom naszych czworonożnych przyjaciół. Nazwaliśmy ją Nature, gdyż to najlepiej odzwierciedla naszą filozofię i jej naturalny skład.
Karmy Nature zapewniają kompletną, zbilansowaną dietę psa. Zawsze przygotowujemy je z najwyższej jakości naturalnych składników, które nie alergizują psów. Karma Nature jest zdrowa, smaczna i lekkostrawna, pomaga Twojemu psu cieszyć się zdrowiem i być szczęśliwym. Psy są z natury mięsożerne, jednak powinny korzystać ze zróżnicowanej diety. To my, ich opiekunowie, musimy dla ich dobra zadbać o jakość, skład i odpowiednie dawkowanie karmy.

Zobacz produkty

FISH4DOGS


NATURALNOŚĆ

Wszystkie nasze produkty są wykonane z naturalnych składników, przy użyciu w pełni identyfikowalnych surowców. Jest to podstawa naszej strategii dotyczącej produkcji żywności dla zwierząt. Zero konserwantów, zero dodatków, zero zbędnych środków zwiększających objętość, zero barwników.

Zobacz produkty

POKUSA


POZNAJ SEKRET GŁĘBI SMAKU NASZYCH PRODUKTÓW!

Organiczne dodatki żywieniowe Pokusa to skoncentrowane źródło antyoksydantów, witamin i składników mineralnych o wiele łatwiej przyswajalnych, niż ich syntetyczne odpowiedniki.Najwyższej jakości komponenty użyte do produkcji wszystkich naszych preparatów,nie zawierają konserwantów i z powodzeniem mogłyby się znaleźć na Twoim własnym talerzu.

Zobacz produkty

ROGY


Naturale gryzaki dla psów z poroży jelenia i nie tylko!

Jelenie co roku zarzucają swoje poroże, które po odpowiedniej naturalnej obróce jest idealnym gryzakiem dla Twojego pupila. Dziesiątki godzin zabawy gwarantowe, sprawdź produkty ROGY!

Zobacz produkty

DOGANICA


NATURALNE KOSMETYKI DLA TWOJEGO PSIAKA

Nasze kosmetyki są wyjątkowe, czegoś takiego jeszcze nie widzieliście! Dołożyliśmy wszelkich starań aby zapewnić waszym pupilom kosmetyki nietoksyczne, ekologiczne i 100% wegańskie! Dbając o swojego psiaka nie musisz martwić się, że dla jego dobra jakieś inne stworzenie mogło cierpieć.

Zobacz produkty

TORGAS


Torgas® – najlepszy gryzak dla psów

Czym jest Torgas®? To ręcznie wydobyta bulwka korzeniowa krzewu o nazwie wrzosiec drzewiasty. Rośnie w portugalskich górach Serra do Açor. Co powinieneś o niej wiedzieć? Przede wszystkim to, że wszystkie psy ją uwielbiają!

Zobacz produkty

IRON DOG


IRON DOG to w pełni zbilansowane, bezzbożowe i naturalne karmy

Produkty IRON DOG zostały stworzone z najwyższej jakości składników – mięsa, owoców, warzyw i dodatków, które sprawią, że Wasz pupil będzie cieszył się doskonałą formą przez długie lata. Karma Iron Dog jest produkowana w Wielkiej Brytanii w najnowocześniejszym  zakładzie wytwarzającym najwyższej jakości suche karmy dla zwierząt – GA Pet Food Partners

Zobacz produkty

Nasi Partnerzy

Napisz do nas